Hazar Ergüçlü'nün Sosyal Medya Paylaşımı Seda Sayan'ı Güldürdü!

Başarılı Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün Son Paylaşımı

Perşembe akşamları Kanal D'de yayınlanan 'İnci Taneleri' dizisinde 'Dilber' karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Ergüçlü, ödül töreninde giydiği kombinle verdiği pozları takipçileriyle paylaşırken, özellikle Seda Sayan'ın yorumuyla gündeme oturdu.

Kenan Doğulu'nun Takım Elbise ve Kumaş Şort Kombini tepki çekti! Kenan Doğulu'nun Takım Elbise ve Kumaş Şort Kombini tepki çekti!

Hazar Ergüçlü'nün Kariyeri ve Başarıları

1993 doğumlu Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim'in yönettiği 'Gölgeler ve Suretler' filmiyle oyunculuk kariyerine adım attı. Ardından 'Kuzey Güney' ve 'Medcezir' gibi önemli dizilerde rol aldı. Ancak, son dönemde 'İnci Taneleri' dizisindeki performansıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Seda Sayan'ın Espirili Yorumu

Ergüçlü'nün ödül törenindeki kombinini paylaştığı sosyal medya gönderisine Seda Sayan'dan espri dolu bir yorum geldi. Sayan, "Ben çorap kadınıyım" sözleriyle ünlü oyuncunun paylaşımına "çorap" yazıp alkış emojisi koyarak espri yaptı.

Hazar Ergüçlü'nün Komik Yanıtı

Seda Sayan'ın yorumuna ise Hazar Ergüçlü, "Ben de çorap kadınıyım abla" şeklinde komik bir yanıt verdi. Bu esprili diyalog, hem takipçileri hem de hayranları tarafından büyük ilgi gördü ve gülümsemelere neden oldu.

Popülerliğini Koruyan Bir Oyuncu

Son zamanların en popüler oyuncularından biri olan Hazar Ergüçlü, sadece başarılı performansıyla değil, sosyal medyadaki samimi paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Seda Sayan'la olan espri dolu diyalogu da bu samimiyetin bir göstergesi oldu.

Editör: Havva Andırır