Eray Kaman, başarılı oyunculuğu ve yetenekleriyle hem ekranlarda hem de sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Verdiği canlı performanslar ve sosyal medya etkileşimiyle dikkat çeken Kaman, izleyicilerden tam not almış ve sosyal medyada trend haline gelmiştir.

KARİYERİNE BAŞLANGIÇ

Tam adı Mustafa Eray Kaman olan oyuncu, 1 Ocak 1990 tarihinde doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Kaman, mezuniyetinin ardından oyunculuk kariyerine yönelmiştir. İstanbul'a taşınarak çeşitli kurumlardan oyunculuk eğitimleri almış ve eğitimlerini tamamladıktan sonra profesyonel olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır.

KARİYERİNDEKİ PROJELER

Eray Kaman, oyunculuk kariyerine "Bu Sayılmaz" adlı dizide Şeref karakteriyle başlamıştır. Daha sonra 2018 yılında "Dua Et Kardeşiz" filminde rol almış ve adından söz ettirmiştir. 2018 yılında "Semt Çocukları" dizisinde yer alarak başarısını pekiştiren Kaman, ardından büyük beğeni toplayan "Aile Şirketi" dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Son olarak 2021 yılında "Dünya Hali" dizisinde Ateş karakterine hayat veren Kaman, başarılı performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

ÖZEL HAYATI VE GELECEK PROJELERİ

Eray Kaman'ın özel hayatı hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Gelecek projeleri konusunda herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamıştır. Ancak başarılı oyuncunun kariyerindeki hızlı yükseliş, gelecek projelerle ilgili merak uyandırmaktadır.

ERAY KAMAN KAÇ YAŞINDA?

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de adından sıkça söz ettiren Kaman sosyal medyada da sevinerek takip edilen isimlerden birisi haline geldi. Başarılı oyuncunun takipçilerinin en merak ettiği konu ise yaşı oldu. 1 Ocak 1990 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 31 yaşındadır.

En Hamarat Benim Cansu Erdem kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor ve kimdir? (Puan durumu) En Hamarat Benim Cansu Erdem kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor ve kimdir? (Puan durumu)

ERAY KAMAN ASLEN NERELİ?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

ERAY KAMAN HANGİ BURÇ?

1 Ocak 1990 yılında Hatay’da dünyaya gelen başarılı isim burcu ile de bir hayli merak konusu oldu. Hayranları tarafından merak edilen başarılı oyuncunun Burcu ise Oğlak.

ERAY KAMAN’IN BOYU VE KİLOSU?

Yakışıklılığının yanı sıra düzgün fiziği ile de merak edilen isimler arasında yerini alan Kaman esmer teni ve uzun boyu ile dikkatleri üzerine çekti. Başarılı oyuncunun takipçiler ise sık sık arama motorlarında boy ve kilosunu sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

ERAY KAMAN EVLİ Mİ?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin evli olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

ERAY KAMAN SEVGİLİSİ VAR MI?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

ERAY KAMAN MESLEĞİ NE?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Kaman, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

ERAY KAMAN YER ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

Ekranlara ilk defa Bu Sayılmaz adlı dizide hayat verdiği Şeref karakteri ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında 2018 yılında Dua Et Kardeşiz filminde rol almıştır. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Mustafa Kaman aynı sene içerisinde Semt Çocukları dizisinde yer almış daha sonrasında bir hayli beğenilerek takip edilen Aile Şirketi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Son olarak 2021 yılında Dünya Hali dizisinde Ateş karakterine hayat veren başarılı ismi herhangi bir yapımları almayacağı konusunda ne yazık ki herhangi bir bilgi paylaşımı bulunmamaktadır

Kaçma Birader 2016

Bu Sayılmaz 2017 (Şeref)

Dua Et Kardeşiz 2018

Semt Çocukları 2018 (Gassal)

Aile Şirketi 2020-2021

Dünya Hali 2021 (İnan)

ERAY KAMAN NE KADAR KAZANIYOR?

Oyunculuk yetenekleri ile magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

ERAY KAMAN NEREDE OTURUYOR?

 Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

ERAY KAMAN TELEFON NUMARASI NE?

Başarılı oyunculuğu ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

ERAY KAMAN İNSTAGRAM

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim oyunculuğu ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 4B takipçisi mevcut.