Karikatürist Bülent Üstün biyografisi, kimdir, kaç yaşında, nereli? Karikatürist Bülent Üstün biyografisi, kimdir, kaç yaşında, nereli?

Medyapım ve Bloom Medya işbirliğiyle yayınlanacak olan günlük dizinin adı başlangıçta Ayazın Sonu Bahar olarak belirlendi. Ancak adında değişiklik olabileceği düşünülüyor. Aslında bu dizi geçtiğimiz yıl yurt dışı için planlanıyordu, ancak kanalın kararıyla KanalD'de yayınlanacak. Haziran ayında sete çıkması planlanan dizi, temmuz başında Kanal D'de izleyicilerle buluşacak.

AYAZIN SONU BAHAR DİZİSİ KONUSU NE, GERÇEK HİKAYE Mİ NE ANLATIYOR

Ayazın Sonu Bahar dizisi, 100 bölüm olarak planlanmıştır ve ana teması bir inşaat şirketinin veliahtı Ayaz'ın aşk hikayesidir. Diğer taraftan, üniversite eğitimini tamamlayan Bahar, Londra'da bir iktisat master programına başvurmuş ve sonuçları beklemektedir. Bu süreçte Bahar, bir kahve zincirinin kafesinde çalışmaktadır. Ayaz ve Bahar'ın arasındaki aşk hikayesi, izleyicileri etkileyen bir unsurdur.

Dizide bir ölüm olayı sonrasında atılan iftira ve ardından yaşanan intikam hikayesi merkeze alınacak. Bu durumda, birbirlerine aşık olan iki genç arasında engeller yükselerek aşılmayı bekleyecek. Yeni dizi Ayazın Sonu Bahar günlük olarak yayınlanacağı için hikaye biraz daha yavaş ilerleyecek. Ancak izleyicilerin beğenisini kazanması durumunda, dizinin devamı sağlanacaktır.

AYAZIN SONU BAHAR NE ZAMAN YAYINLANACAK

Medyapım ve Bloom Medya tarafından hazırlanan "Ayazın Sonu Bahar" adlı günlük dizinin, geçen yıl yurt dışı için planlanan versiyonunun Kanal D'de yayınlanacağı öğrenildi. Dizinin çekimlerine haziran ayında başlanması planlanırken, temmuz başında yayına girmesi hedefleniyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin ana karakterlerini canlandıracak iki genç yetenek aranıyor. Diziye gelen tepkilerin yanı sıra Show TV'de yayınlanan "Bahar" dizisine rakip olarak çıkacak olan "Ayazın Sonu Bahar"da ana karakterin adının Bahar olacağı belirtiliyor.