Süper Kupa finali Galatasaray ve Beşiktaş Ne zaman, Nerede, hangi stadyumda oynayacak ( 2024-2025 sezonu) Süper Kupa finali Galatasaray ve Beşiktaş Ne zaman, Nerede, hangi stadyumda oynayacak ( 2024-2025 sezonu)

Arda Güler İtalya Maçında Oynamayacak: Sakatlık Mı Var?

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 öncesi son hazırlık maçında İtalya ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Maçın ilk 11'lerinde ve yedeklerde Arda Güler'in yer almaması, taraftarlar arasında "Arda Güler neden yok?" sorusunu gündeme getirdi.

Arda Güler neden İtalya maçında yer almadı?

Edinilen bilgilere göre Arda Güler'in sakatlık yaşadığı ve bu nedenle milli takıma katılamadığı belirtildi. Güler'in sakatlığının ne kadar süreceği ise henüz bilinmiyor.

Arda Guler Neden Yok Italya Turkiye Milli Macta 17398818 7105 M

Arda Güler'in Milli Takıma Dönüşü Ne Zaman Olur?

Arda Güler'in sakatlığının ciddi olmadığı ve önümüzdeki maçlarda milli takıma dönebileceği tahmin ediliyor.

Arda Güler'in Milli Takımdaki Yeri

Arda Güler, son dönemlerde A Milli Takım'ın en önemli isimlerinden biri haline geldi. 19 yaşındaki futbolcu, gösterdiği performansla taraftarların beğenisini kazanırken, teknik direktör Stefan Kuntz'un da gözdesiydi.

Arda Güler'in Sakatlığı Milli Takımı Nasıl Etkileyecek?

Arda Güler'in sakatlığı, milli takımı bir hayli üzdü. Güler'in yokluğu, orta sahada önemli bir boşluk yaratacak. Milli takımın teknik direktörü Stefan Kuntz, Güler'in yerine kimin oynayacağına karar verecek.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım