Atakan Hoşgören, 1999 yılında İstanbul'da doğmuş ve oyunculuk kariyerine genç yaşta adım atmış bir oyuncudur. Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine tiyatro ve reklam filmleriyle başlayan Hoşgören, daha sonra televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde de yer almıştır.

YALAN DİZİSİ KERİM KİMDİR?

Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan'da Kerim karakterini Atakan Hoşgören canlandırmaktadır. Kerim karakteri, dizinin önemli karakterlerinden biridir ve genç oyuncunun performansı izleyiciler tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Zuhal Topal Yemekteyiz 17 Mayıs son bölüm kim kazandı, Duygu Duymaz menüsünde ne var? Zuhal Topal Yemekteyiz 17 Mayıs son bölüm kim kazandı, Duygu Duymaz menüsünde ne var?

ATAKAN HOŞGÖREN'İN OYUNCULUK KARİYERİ

Atakan Hoşgören, "Dönence" dizisinde de rol almıştır. Ayrıca "Yıldızlar Şahidim" dizisinde ve "4N1K-2" filminde de yer almıştır. Genç yaşına rağmen gösterdiği başarılı performanslarla dikkat çeken Hoşgören, oyunculuk kariyerinde önemli bir yükseliş yaşamaktadır.

Atakan Hoşgören, genç yaşına rağmen başarılı bir oyunculuk kariyerine sahiptir. İzleyiciler, onu Yalan dizisindeki Kerim karakteriyle ekranlarda görmeye devam edecek.