Trendyol 1. Lig, Türk futbolseverler için büyük bir tutku ve heyecan kaynağı olmaya devam ediyor. Ligde her hafta oynanan karşılaşmalar, futbol tutkunlarının heyecanını arttırırken, takımlar arasındaki rekabet de giderek kızışıyor. Bu hafta Ümraniyespor ile Erzurumspor FK arasındaki mücadele özellikle büyük bir merakla bekleniyor.

ÜMRANİYESPOR - ERZURUMSPOR FK MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

Ümraniyespor ve Erzurumspor FK, ligdeki performanslarıyla dikkat çeken takımlardan biri. Her iki ekip de ligde üst sıralara tırmanmak ve önemli bir galibiyet almak için sahaya çıkacak. Bu nedenle, bu mücadele futbolseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Samet Akaydın Panathinaikos'tan ayrıldı mı, neden kadroda yok? Samet Akaydın Panathinaikos'tan ayrıldı mı, neden kadroda yok?

Maçın yayın saati, kanalı ve diğer detaylar da merak konusu. Futbol tutkunları, maçı canlı olarak izleyebilecekleri kanalı ve yayın saatinin bilgisini araştırıyor. Ümraniyespor - Erzurumspor FK maçı, 5 Mayıs Pazar günü saat 16.00'da başlayacak ve TRT Spor kanalında dönüşümlü olarak canlı yayınlanacak.