Kanal D'nin MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas, yeni bölüm tanıtımıyla büyük ilgi gördü. Tanıtımda, lüks otomobiliyle kaza yaparak bir kişinin ölümüne neden olan ve oğlunu Amerika'ya kaçıran yazar Eylem Tok'un hikayesine benzetilen bir sahne yer aldı. Bu sahne, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Dizide, Yeliz Akkaya'nın canlandırdığı Meryem'in oğlu Furkan'ın (Doğa Karakaş) lüks aracıyla bir kuryeye çarpması konu ediliyor. Meryem, olayı kapatmak için Bünyamin Emirkıran'ın da (Atsız Karaduman) desteğiyle önce Katar'a, ardından da Amerika'ya gitmeye karar veriyor. Avukat Harun Yakar (Ozan Güven) ise duruma isyan ediyor. Bu olayın nasıl sonuçlanacağı ise dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

Bayramdan sonra 2. El otomobil fiyatları artar mı, ne kadar yükselecek? Bayramdan sonra 2. El otomobil fiyatları artar mı, ne kadar yükselecek?

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturuyor. Dizinin yeni bölümü, 3 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.