William Anders Kimdir? Aslen Nereli, Ne İş Yapıyor, Serveti Ne Kadar, Kaç Yaşında, Evli mi? William Anders Kimdir? Aslen Nereli, Ne İş Yapıyor, Serveti Ne Kadar, Kaç Yaşında, Evli mi?

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kızları Maria Vorontsova ve Katerina Tikhonova, bu yılki St. Petersburg Uluslararası Ekonomi Forumu'nda (SPIEF) görücüye çıktı. SPIEF, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın dört bir yanından üst düzey hükümet ve şirket yetkililerini bir araya getirdi. Ancak bu kez dikkatleri çeken, Putin'in kızlarının etkinliğe katılması oldu.

Davosputinkızı

Maria Vorontsova'nın Biyoekonomi Tartışması

Putin'in büyük kızı Maria Vorontsova, genetik araştırmalarda uzmanlaşmış bir bilim insanı olarak SPIEF'de "Biyoekonomi" konulu bir tartışmaya başkanlık etti. Bu, Putin'in kızlarının kamuoyu önünde nadir görülen bir katılımıydı ve etkinlikte önemli bir rol üstlendiler.

Putinkızı444

Katerina Tikhonova'nın Konuşması

Diğer kızı Katerina Tikhonova ise bir teknoloji yöneticisi ve akrobatik rock'n'roll dansçısı olarak tanınıyor. Tikhonova, SPIEF'de Rusya'nın savunma sanayisinin teknolojik egemenliğini sağlamadaki rolü hakkında konuştu. Bu, kızının kamuoyu önünde yer almasının bir başka örneğiydi.

Putinnnnn10100

Kremlin'in Tutumu

Putin'in kızlarının kimlikleri ve yetişkinlik fotoğrafları Kremlin tarafından hiçbir zaman doğrulanmadı. Putin, gazetecilerin sorularına "bu kadınlar" diyerek cevap verdi ve onları kendi kızları olarak tanımadığını belirtti. Bu durum, Putin'in kızlarının kamuya açık bir şekilde tanınmasını engelledi.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım