Osmaniyespor FK, evinde mağlup oldu Osmaniyespor FK, evinde mağlup oldu


Kentte 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakının MHP adayı olarak belediye başkanlığına seçilen Çenet, devir teslim töreni öncesinde belediye binası önünde, çok sayıda partili tarafından karşılandı.
Makamda düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Kadir Kara, seçimlerde belediye başkanı seçilen İbrahim Çenet’i tebrik ederek çalışmalarında başarı diledi.
Kara, daha sonra İbrahim Çenet’e çiçek takdim ederek şehrin anahtarını teslim etti.
Belediye Başkanı İbrahim Çenet de bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı Kadir Kara’ya teşekkür etti.


Seçim süresince ekip olarak başarılı bir çalışma yürütüldüğünü ifade eden Çenet, şunları kaydetti:
“Bizleri Osmaniye belediye başkanı adayı göstererek kentimize hizmet etme fırsatı tanıdığı için genel başkanımız hemşerimiz Devlet Bahçeli’ye minnettarım. Teşkilattaki tüm kademelerle omuz omuza başarılı çalışmayı hep birlikte yürüttük. Gece demedik, gündüz demedik. Cumhur ittifakı olarak sayın Cumhurbaşkanımızın da bizleri desteklemeleri, halkımızın da teveccühü ile belediye başkanı seçildik. Osmaniyemiz hızlı gelişen ve nüfusu hızla artan bir şehirdir. Bu şehrin gelecek yıllarını bizlere emanet eden hemşerilerimize ve dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler inşallah koltuklarda oturarak değil hep çalışarak, makamda değil işleriyle anılarak, işimizin başında bir kardeşiniz olarak sizlerin karşısına çıkmayı rabbim bizlere nasip etsin. Osmaniyemiz her şeyin en iyisini hak ediyor.  Halkımızın beklentilerini seçim alışmalarım sürecinde yakından gördüm. Beklentiler yüksek. İnşallah bizlerde bu beklentilere yakışır ekip arkadaşlarımızla canla başla çalışarak gereğini yerine getireceğimizi sözünü veriyorum” diye konuştu. 
Çenet, daha sonra tebrikleri kabul etti.      

4Fca0Fb1 00A4 48E5 Bd03 4Aceca22C895