Mahsa Amini olayı nedir, neden öldü, kimler ne için öldürdü? Mahsa Amini olayı nedir, neden öldü, kimler ne için öldürdü?

Ahmed İbrahim El Ahmed Kimdir?

Ahmed İbrahim El Ahmed, "Mervan Zerevan" kod adıyla bilinen ve terör örgütü kırsal kadrolarına 2014 yılında katılan bir kişidir. Aslen Suriye’nin Halep kentindendir ve terör örgütüne katılımının ardından çeşitli eğitimlere tabi tutulmuştur.

Ahmed İbrahim El Ahmed Kaç Yaşında?

Doğum tarihi tam olarak bilinmemekle birlikte, 2014 yılında terör örgütüne katıldığında genç yaşlarda olduğu tahmin edilmektedir.

Ahmed İbrahim El Ahmed Nereli?

Ahmed İbrahim El Ahmed, Suriye'nin Halep kentinden gelmektedir.

UZMAN OLDUĞU KONULAR 

Ahmed İbrahim El Ahmed, terör örgütü bünyesinde faaliyet göstermekte olup, özellikle saldırı, sabotaj ve suikast konularında uzmanlaşmıştır. Mesleki hayatını terör örgütünde geçirmiştir ve bu süreçte çeşitli eğitimler almıştır.

Terör Örgütüne Katılımı

2014 yılında Suriye'nin Halep kentinden terör örgütüne katılan Ahmed İbrahim El Ahmed, "Mervan Zerevan" kod adını kullanmaktadır. Katılımının ardından Kandil’de birçok eğitime tabi tutulmuştur. Bu eğitimler arasında terörist saldırı, sabotaj ve suikast üzerine uzmanlaşma eğitimleri bulunmaktadır.

EĞİTİM VE FAALİYETLERİ

Ahmed İbrahim El Ahmed, Kandil’de aldığı eğitimlerle terörist saldırı, sabotaj ve suikast konularında uzmanlaşmıştır. Bu eğitimler, onun terör örgütü içerisindeki konumunu güçlendirmiş ve farklı bölgelerde faaliyet göstermesini sağlamıştır.

Hakurk Bölgesine Geçişi

MİT'ten Irak/Hakurk'ta nokta operasyon! PKK/KCK'nın 2 ismi öldürüldü -  Yaşam Haberleri

Son olarak 2017 yılında Hakurk bölgesine geçiş yapan Ahmed İbrahim El Ahmed, burada da terör örgütü adına çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur. Bu bölgedeki faaliyetleri, onun örgüt içindeki önemini ve rollerini daha da artırmıştır.

AHMED İBRAHİM EL AHMED KİMDİR?

Ahmed İbrahim El Ahmed, "Mervan Zerevan" kod adıyla bilinen ve terör örgütü kırsal kadrolarında görev alan bir isimdir. 2014 yılında Suriye’nin Halep kentinden katıldığı terör örgütünde, Kandil’de aldığı eğitimler sonucu saldırı, sabotaj ve suikast konularında uzmanlaşmıştır. 2017 yılında Hakurk bölgesine geçen El Ahmed, burada da terör örgütü adına faaliyetlerini sürdürmüştür.