Spor camiası, Sarayköyspor'dan Buharkent Belediye Spor'a uzanan başarılı futbol kariyeriyle tanınan Kemal Karataş'ın trajik ölüm haberine büyük bir üzüntüyle karşıladı. Genç yaşta aramızdan ayrılan Karataş'ın yaşamını yitirdiği trafik kazası, spor dünyasında derin bir yasa neden oldu.

Memphis Depay Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Mevki, Oynadığı Takımlar, Evli Mi, hayatı! Memphis Depay Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Mevki, Oynadığı Takımlar, Evli Mi, hayatı!

Kemal Karataş'ın Kimdir?

Sarayköyspor'da başladığı futbol kariyerini Buharkent Belediye Spor formasıyla sürdüren Kemal Karataş, 32 yaşındayken geçirdiği trajik bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Futbolculuk kariyeri boyunca çeşitli takımlarda başarıyla forma giyen Karataş, adını Sarayköyspor camiasına altın harflerle yazdırmıştı.

Kaza ve Ardından Gelen Acı Haber

Gece saatlerinde evine gitmek için motosikletiyle yola çıkan Karataş'ın kaza yaparak kanala uçması sonucunda ağır yaralandığı belirtildi. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahalelere rağmen genç futbolcu Kurtuluş Hastanesi'ne kaldırıldığında maalesef hayatını kaybetmişti.

Spor Camiasının Üzüntüsü

Kemal Karataş'ın ani ve trajik ölümü, sadece spor kariyerinde değil, aynı zamanda sevdikleri için de büyük bir kayıp oldu. Spor camiası, genç futbolcunun ailesine ve sevenlerine başsağlı dilerken, onun hatırasını yaşatmak adına çeşitli etkinlikler düzenleyerek onu unutmayacaklarını belirtti. Kemal Karataş'ın futbol camiasındaki izi, yaşadığı başarılar ve sahada sergilediği performansla her zaman hatırlanacak.

Editör: Havva Andırır