İstiklal Caddesi'nde korkutan bir durum yaşanıyor. İstanbul'un popüler turistik mekanlarından biri olan İstiklal Caddesi'nde yangın çıktı. Yangın haberleriyle ilgili detaylar merak konusu.

İSTİKLAL CADDESİ'NDE YANGIN! 

İstanbul'un Beyoğlu ilçesindeki İstiklal Caddesi'nde bir mağazada yangın çıktı. Olayın ihbar edilmesi üzerine çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye sevk edildi ve yangına müdahale başladı.

Istiklal Caddesi Nde Yangin Mi 1

İstanbul'un ünlü İstiklal Caddesi'nde bulunan bir giyim mağazasında meydana gelen yangın, paniğe neden oldu. Henüz belirlenemeyen bir nedenle, mağazanın 3. katındaki plastik malzemelerin alev almasıyla başlayan yangın, yoğun duman oluşturdu ve bir mağaza çalışanını dumandan etkiledi. Polis, sağlık ekipleri ve 3 ilçeden itfaiye ekipleri hızla olay yerine sevk edildi.

CADDE TRAFİĞE YENİDEN AÇILDI 

Güvenlik önlemleri alınırken, itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almak için müdahalede bulundu. Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney, yangının hızlıca kontrol altına alındığını ve herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın olmadığını belirtirken, yangının nedeniyle ilgili incelemelerin devam ettiğini ifade etti.

Güncel Zamlı Avrasya Tüneli ücreti ne kadar (2024) Gece gündüz tarifesi kaç TL? Güncel Zamlı Avrasya Tüneli ücreti ne kadar (2024) Gece gündüz tarifesi kaç TL?

Yangının, mağazanın teras katında başladığı ve hızlı müdahaleyle kontrol altına alındığı belirtildi. Yangının diğer binalara sıçramadan söndürüldüğü ve İstiklal Caddesi'nin yeniden trafiğe açıldığı bildirildi.