GREENLAND: SON SIĞINAK OYUNCULARI VE KONUSU: GREENLAND: SON SIĞINAK filmi oyuncuları kimler, konusu nedir, nerede çekildi? GREENLAND: SON SIĞINAK OYUNCULARI VE KONUSU: GREENLAND: SON SIĞINAK filmi oyuncuları kimler, konusu nedir, nerede çekildi?

İsveçli melodic groove metal/metalcore grubu In Flames, Türkiye'de bir konser verecek. Grup, 1 Ekim Salı günü İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta hayranlarıyla buluşacak.

Dünya çapında birçok büyük rock ve metal festivalinde sahne alan In Flames, enerjik ve ilham verici performanslarıyla tanınıyor. Birçok turnede headliner olan grup, İstanbul konserinde de unutulmaz anlar yaşatacak.

In Flames, 2022 yılında yayınladıkları 14. stüdyo albümleri 'Foregone' ile dikkatleri üzerine çekti. Bu albümde, grup postmodern döneminin şarkı yazarlığındaki deneyimini, en büyük agresif, metalik ve melodik güçlerini bir araya getirerek dönüm noktası niteliğinde kayıtlar sunuyor.

İstanbul konserine olan ilgi büyük. Biletler, 4 Nisan'da satışa çıkacak ve hızla tükenmesi bekleniyor. In Flames hayranlarının bu konseri kaçırmaması tavsiye ediliyor.