Hyundai Assan tarafından gönderilen resmi davete göre, Türkiye'de 29 Mayıs 2024 tarihinde tanıtılacak ve satışa sunulacak olan yeni Hyundai Tucson modeli, tasarım ve teknoloji açısından büyük yenilikler sunacak.

YENİLENEN TASARIM VE PARAMETRİK DİNAMİKLER

Yeni Tucson, mevcut modelin "Parametrik Dinamikler" tasarım dilini devralırken, daha rafine ve güçlü bir estetikle karşımıza çıkacak. Tasarım ekibi, klasik görünüm parolasıyla yola çıkarak oldukça başarılı bir iş ortaya koymuş.

MODERN VE AVRUPA STANDARTLARINA UYGUN TASARIM

Önceki neslin tasarım öğelerine sadık kalan yeni Tucson, daha modern bir tasarım anlayışını benimsemiş. Avrupalı müşterilerin beklentilerine daha iyi cevap verebilen bir form elde edilmiş.

YENİLENEN İÇ MEKAN TASARIMI

2024 Tucson modelinde iç mekan, açıklık hissi veren yatay tasarımla ferahlık ve pratiklik sunuyor. İleri teknoloji öğeleri başarılı bir şekilde entegre edilmiş ve kumanda düğmeleriyle birleştirilerek iç mekan kullanışlılığı artırılmış.

MOTOR SEÇENEKLERİ VE İDDİALI SATIŞ HEDEFLERİ

Yenilenen Tucson, içten yanmalı motorlar, hafif hibrit, shibrit ve şarj edilebilir hibrit PHEV motor seçenekleriyle satışa sunulacak. Hyundai yönetimi, modelin küresel lider mirasını sürdüreceğine ve Avrupa'da büyük ilgi göreceğine inanıyor.

Kripto para vergisi Meclis’ten geçti mi, vergi alınacak mı? Kripto para vergisi Meclis’ten geçti mi, vergi alınacak mı?

LANSMANA ÖZEL İNDİRİMLİ FİYATLAR

Lansmana özel olarak dikkat çeken indirimli fiyatlarla gelecek olan Tucson, kompakt SUV segmentinde iddialı bir pozisyonda olacak. Hyundai, yeni Tucson'un SUV segmentindeki popülerliğini ve başarısını sürdüreceğine olan inancını vurguluyor.