Show TV'de hafta içi her gün Aslı Hünel'in sunumuyla yayınlanan Gelin Evi programında yapılan ilginç çay sunumu gündeme oturdu. Program, yıllardır izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen ve sıkça konuşulan bir formatıyla dikkat çekiyor.

Gelin Evi'nde yaşanan kavgalar, çeyizler, sunumlar ve kıyafetler gibi konular izleyicilerin ilgisini çekiyor. Son bölümde ise yine beklenmedik bir an yaşandı. Yarışmacılar evde ilk geldiklerinde genellikle kahve ya da çay ikram ediliyor. Bu sefer de Fatmanur isimli yarışmacı çay istedi.

Ancak şaşırtıcı olan şey, Erzurumlu yarışmacının yarışmacılara ters çevrilmiş bardakta çay ikram etmesiydi. Bu sunum karşısında diğer gelinlerin şaşkınlıkları ise izleyenleri gülümsetti.

Gelin Evi programında yaşanan bu ilginç anlar, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı ve gündem konusu oldu. Program, her gün farklı ve ilginç olaylarıyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

NURİ ALÇO NASIL OLDU, sağlık durumu? Nuri Alço hastalığı ne, neden hastanede? NURİ ALÇO NASIL OLDU, sağlık durumu? Nuri Alço hastalığı ne, neden hastanede?