Televizyon dünyasının ilgi çekici programlarından biri olan Gelin Evi'nin neşeli dünyasında, izleyiciler sık sık merak ettikleri bir isimle karşılaşıyorlar: Simge Kızıldeli. Peki, bu gizemli isim kimdir ve kaç yaşında? Simge Kızıldeli'nin genç yaşına rağmen başarı dolu hikayesini merak ediyor musunuz? İşte detaylar...

Gelin Evi Simge Kızıldeli Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli Ne İş Yapıyor Mesleği Ne?

24 yaşındaki Simge Kızıldeli, Bursa'nın sakin sokaklarında yaşayan ve 3 yıldır evli olan bir genç kadın. Gelin Evi'nin 1315. Bölümünde ev sahibi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak olan Simge, kendine özgü el emeği çeyizinden özenle düzenlenmiş ev dekorasyonuna kadar pek çok konuda ev sahipliği yapacak. Genç yaşına rağmen neşesi ve enerjisiyle dikkat çeken Simge, programın en renkli isimlerinden biri olmaya aday.

Lehman hangi milli takımda oynuyor, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi, sevgilisi kim? Lehman hangi milli takımda oynuyor, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi, sevgilisi kim?

Gelinler Arasında Rekabet Kızışıyor!

Kocaeli'nin güzel gelini Simge, Gelin Evi'nde diğer gelinlerle birlikte yarışacak. Ev dekorasyonundan misafirperverliğe, sofra sunumundan çeyize kadar geniş bir yelpazede kıyasıya rekabet edecekler. Bu rekabetin sonunda ise büyük ödül 50.000 TL'nin sahibi olacak. Simge, hamarat elleriyle ve ev hanımı kimliğiyle yarışmanın renkli simalarından biri olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Gelin Evi Sürprizlerle Dolu Bir Hafta!

Gelinlerin ev sahipliği becerilerinin yanı sıra ilişkileri de sınanıyor. Her gün yapılan ilişki testini kazanan gelinler, çil çil altınla ödüllendirilirken, ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyunlarını kazananlar ise sürpriz hediyelere kavuşacaklar. Programın sunucusu Aslı Hünel'in eşsiz sunumuyla Gelin Evi, hafta içi her gün 12.30'da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Sonuç: Simge Kızıldeli, Genç Yaşına Rağmen Gelin Evi'nin Parlayan Yıldızlarından Birisi!

Simge Kızıldeli, genç yaşına rağmen Gelin Evi programında sergilediği performansla izleyicilerin dikkatini çekiyor. Neşesi, enerjisi ve ev sahipliği becerileriyle programa renk katan Simge, genç yaşına rağmen büyük bir başarıya imza atıyor. İzleyiciler, Simge'nin maceralarını kaçırmamak için programı takip etmeyi sürdürüyorlar.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım