İkiz Vampir Avcıları (The Twins Effect) KONUSU, oyuncuları, çekim mekanları, kaç yılında çekildi? İkiz Vampir Avcıları (The Twins Effect) KONUSU, oyuncuları, çekim mekanları, kaç yılında çekildi?

İsveç'in Malmö kentinde düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda İsviçre'yi temsil eden Nemo, "The Code" adlı şarkıyla birincilik kürsüsüne çıktı. Eşcinsel şarkıcının giyimi ve şarkısının sözleri Eurovision'a damga vururken, kazandığı birincilik de LGBT'nin tekrar gündem olmasına neden oldu.

Eurovision Da Lgbt Propagandasi Yaparak Birinci 17320638 7758 Amp

EUROVİSİON BİRİNCİSİ NEMO NEDEN KUPAYI KIRDI?

Yarışma sonrası basın mensuplarına konuşan Nemo, kupasını aldıktan kısa bir süre sonra kupayı yanlışlıkla kırdığını anlattı. Nemo ayrıca, "Eurovision izin vermediği için kendi bayrağımı gizlice içeri sokmak zorunda kaldım. Umarım başkaları da bunu yapmıştır. Bu açıkça çifte standarttır. Kodu kırdım, kupayı da kırdım. Kupa belki düzeltilebilir ama Eurovision'un da düzeltilemeye ihtiyacı var." dedi.

Eurovision Da Lgbt Propagandasi Yaparak Birinci 17320638 3495 M

NEMO KİMDİR NE ZAMAN DOĞDU NERELİ?

24 yaşındaki şarkıcı, "Umarım bu yarışma vaadini yerine getirir ve herkes için barışı savunmaya devam eder. Daha fazla şefkate, daha fazla empatiye ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

Eurovision Da Lgbt Propagandasi Yaparak Birinci 17320638 2112 M

Kısa adıyla Nemo olarak bilinen Nemo Mettler, 3 Ağustos 1999'da dünyaya geldi. Berlin'de yaşayan şarkıcı rap müzikle de ilgilenirken ilk uzun çaları 2015 yılında Clownfish ismiyle çıktı. 3 uzun çaları bulunan Nemo farklı müzik yarışmalarında 2017 ve 2018 yıllarında da pek çok ödül kazandı. Nemo ayrıca 2022 yılında The Masked Singer İsviçre'nin ikinci sezonuna katılarak beşinci olmuştu.