Müge Anlı ile Tatlı Sert, ATV ekranlarında hafta içi her sabah seyircisiyle buluşan ve izleyicileri cinayet dosyaları, kayıp kişilerin bulunması gibi konularla ilgili bilgilendiren bir programdır. Program, son bölümünde şu olaylara odaklanmıştır:

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

28 yaşındaki Cemile Karadavut ve 9 yaşındaki kızı Sultan Şentürk'ün Ankara'dan kaybolmasıyla başlayan bir hikaye ele alınmıştır. Cemile'nin üfürükçülük yapan ağabeyi tarafından miras nedeniyle tehdit edildiği iddia edilmiştir.

Yunus Açıkalın, sosyal medyadan tanışıp evlendiği karısı Dicle'nin evliliklerinin 49. gününde 420 bin lira değerindeki altınları alıp kayıplara karıştığını iddia etmiştir. Dicle'nin kaçak gelin olduğu ve altınları alıp üvey babasının yanına kaçtığı söylenmiştir.

Otizmli 14 yaşındaki Özgür Erdoğmuş'un İstanbul Beyoğlu Kasımpaşa'dan kaybolması üzerine yapılan aramalarda, Müge Anlı programının yayını sırasında bulunduğu açıklanmıştır.

Asiye ve Ergün adlı kişilerin evlilik vaadiyle dolandırdığı iddiaları ve bu durumun duyulmaması için tehdit ettikleri iddiaları ele alınmıştır. Bu konudaki şikayetleri dile getiren Tuğba adlı kişi, Ergün'ün kendisine evlilik vaadiyle dolandırıcılık işinde ortaklık teklif ettiğini ve teklifi kabul etmeyince tehdit edildiğini söylemiştir.

Ergün'ün geçmişte garsonluk yaparak para kazandığını iddia etmesine karşılık, Ergün'ü tanıyan bir kişi, Ergün'ün garsonluk yapmadığını ve kadın ticaretiyle uğraştığını iddia etmiştir.

Nurgül ve Satı adlı kardeşler, annelerinin ölümünde erkek kardeşleri Ergün'ü suçlamışlardır.

NURİ ALÇO NASIL OLDU, sağlık durumu? Nuri Alço hastalığı ne, neden hastanede? NURİ ALÇO NASIL OLDU, sağlık durumu? Nuri Alço hastalığı ne, neden hastanede?

Müge Anlı'nın programı genellikle kayıp kişilerin bulunması, cinayetlerin çözülmesi ve toplumsal sorumluluk projeleriyle ilgilenmesiyle bilinmektedir.