Trabzonspor, Beşiktaş'tan ayrılan ve Avrupa'da beklenen performansı gösteremeyen Weghorst'u transfer etmeye hazırlanıyor. Weghorst'un Beşiktaş'ta beklenen performansı sergilememesi üzerine Süper Lig'e dönmeye karar verdiği belirtiliyor.

Trabzonspor, yeni sezon için şampiyonluk hedefiyle transfer çalışmalarına başladı. Özellikle forvet hattında güçlü bir isim arayan bordo-mavili ekip, Abdullah Avcı yönetiminde Weghorst'u transfer etmeyi planlıyor. Daha önce Cornelius için çaba sarf eden ve başarılı sonuçlar alan Avcı, Weghorst'u takıma kazandırmak istiyor.

CANLI Taraftarium24 Al İttifak-Al Wehda (20 Nisan) CANLI BEİN SPORTS, yayın İZLE CANLI Taraftarium24 Al İttifak-Al Wehda (20 Nisan) CANLI BEİN SPORTS, yayın İZLE

Hollandalı yıldız Weghorst için ara transfer döneminde de girişimde bulunan Trabzonspor, olumsuz yanıt almıştı. Ancak şimdi yeniden harekete geçen Trabzonspor, Weghorst'un bonservisinin Burnley'de olmasını avantaj olarak görüyor. Hoffenheim'da kiralık olarak geçirdiği sezonun ardından 31 yaşındaki oyuncu için tüm kozlar oynanacak.

Trabzonspor'un Weghorst'u transfer etmek için büyük çaba sarf edeceği ve bu transferle hücum hattını güçlendirmeyi hedeflediği belirtiliyor. Weghorst'un da Süper Lig'e geri dönerek performansını tekrar yükseltmek istediği ifade ediliyor.