Show TV'nin başrolünde Demet Evgar'ın yer aldığı Bahar dizisine rakip olacak yeni bir dizi Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. MedYapım ile Bloom Medya'nın ortaklığıyla hazırlanan ve başrolünde iki genç yeteneğin yer alacağı "Ayazın Sonu Bahar" adlı günlük dizi, büyük bir merakla bekleniyor.

Ateş Kuşları bugün 17 Mayıs neden yok, var mı (final mi yaptı, dizi bitti mi) Ateş Kuşları bugün 17 Mayıs neden yok, var mı (final mi yaptı, dizi bitti mi)

BAŞROLDE KİMLER VAR?

Başrol oyuncuları için cast çalışmaları devam eden dizinin, Demet Evgar'ın başrolünde yer aldığı Bahar dizisine rakip olacağı ve ana karakterin adının yine Bahar olacağı belirtiliyor. Dizide Ayaz ve Bahar karakterleri arasındaki duygusal ve karmaşık ilişki, izleyicilere etkileyici bir hikaye sunacak.

KONU VE HİKAYE NASIL İŞLENECEK?

100 bölüm sürecek olan dizi, inşaat şirketinin varisi Ayaz ile üniversiteyi bitiren, Londra’da başvurduğu iktisat master’ı için haber bekleyen ve bu arada bir kahve zincirinin kafesinde çalışan Bahar’ın hikayesini anlatacak. Yaşanan bir ölüm, atılan bir iftira ve sonrasında yaşanan intikam ateşi, dizinin temel hikayesini belirleyecek. Dizinin, Ayaz'ın iş dünyasındaki yükselişi ve Bahar'ın kafede geçen günlük yaşamı arasında kuracağı denge ve çatışmalar, izleyicilere sürükleyici bir atmosfer sunacak.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Haziran ayında sete çıkması planlanan dizi, temmuz başında yayına girmesi bekleniyor. Dizinin adının duyulmasıyla birlikte seyirciler arasında heyecan ve merak büyük bir hızla artıyor. Ayaz'ın Sonu Bahar, Kanal D'nin iddialı yapımları arasında yer alarak, izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor.