Ünlü Oyuncu Burcu Binici, DNA Testi Yaptırdı! Sonuçlar Şaşkınlık Yarattı

Ünlü oyuncu Burcu Binici, rapçi Tankurt Manas ile yedi aylık evliliğini tek celsede bitirmesiyle uzun süre magazin gündeminde yer aldı. Boşanma süreciyle dikkat çeken Binici, şimdi de yaptırdığı DNA testiyle gündemde. Evliliğinin sona ermesinin ardından özel hayatı ve kariyerindeki başarılarıyla konuşulan oyuncu, DNA testi sonucu hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

2377999 A1D97Acfa791C8Db6F058E2E

Burcu Binici ve Tankurt Manas'ın Boşanma Süreci


Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022'de Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde hayatlarını birleştirmişti. Ancak kısa süre sonra boşanma haberleriyle gündeme gelen çift, mart ayında anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Boşanma sürecinde çıkan 'ihanet' iddiaları üzerine çiftin avukatları ortak bir açıklama yaptı. Açıklamada, Manas'ın Binici'yi aldattığı iddialarının gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, çiftin evlilik birliklerini sürdüremedikleri için karşılıklı anlaşarak boşanma kararı aldıkları ifade edildi.

Basliksiz 1 R860 Cover

İhanet İddialarına Cevap


Avukatlar tarafından yapılan açıklamada, “Burcu Binici ve Tankurt Manas'ın evlilik birliği ile ilgili olarak basına yansımış hiçbir haber gerçeği yansıtmamaktadır. Taraflar, evlilik birliklerini sürdürebilecek uygun bir ortam oluşturamadıklarından karşılıklı anlaşarak boşanma kararı almışlardır. Bu kararda herhangi bir üçüncü kişinin veya basına yansıyan gerçek dışı iddiaların etkisi bulunmamaktadır.” ifadelerine yer verildi. Çift, 22 Mart 2022 tarihinde karşılıklı anlaşma doğrultusunda boşandı.

640Xauto-24

Burcu Binici'nin DNA Testi Sonuçları Şaşırttı


Son dönemde özel hayatı ve rol aldığı projelerle adından sıkça söz ettiren Burcu Binici, şimdi de yaptırdığı DNA testiyle gündemde. 2. Sayfa programında yaptığı açıklamada, Binici, “DNA testi yaptırdım. Gürcü ve Laz çıktım. Kökenlerim Kafkas'tan geliyormuş. DNA testini yaptırdığımda kökenlerimin nereden geldiğini öğrendim ve şaşırdım.” dedi. Bu açıklama, ünlü oyuncunun hayranları ve takipçileri arasında büyük ilgi uyandırdı.

11601 4619

Burcu Binici'nin Kariyeri ve Özel Hayatı


Burcu Binici, hem özel hayatı hem de oyunculuk kariyeriyle gündemde kalmaya devam ediyor. Boşanma sürecindeki zorluklara rağmen, projelerinde gösterdiği performans ve aldığı rollerle beğeni topluyor. Gelecekteki projeleri ve özel hayatıyla ilgili gelişmeler, merakla takip ediliyor.

640Xauto (1)-11

Burcu Binici'nin DNA testi sonuçları ve kökenleri hakkındaki açıklamaları, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Ünlü oyuncunun kariyerindeki başarıları ve özel hayatındaki gelişmeler, hayranları tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

5B38E43E5379Ff1Ca4B3E77F

CZN Burak'tan şok itiraf: Onu çok seviyordum! CZN Burak kim tarafından terkedildi, neden terketti? CZN Burak'tan şok itiraf: Onu çok seviyordum! CZN Burak kim tarafından terkedildi, neden terketti?

Burcu Binici Feet Photos 005Sj0Ouj N8Ck Wnod Ab Xu N52 ABurcu Binici Dna Testi Yaptirdi728Xauto-13

Editör: Ali Çakar