Survivor 2020 yarışmasının Ünlüler takımında yer alan Mert Öcal, izleyiciler tarafından merakla takip edilen bir isim. İşte Mert Öcal'ın kariyeri ve özel hayatıyla ilgili merak edilenler...

Mert Öcal Kimdir?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kariyerine "Best Model of Turkey" yarışmasında başlayan ve daha sonra 2004 yılında düzenlenen "Best Model of The World" yarışmasını kazanan Öcal, model olarak büyük bir çıkış yakaladı. Bu başarısının ardından yurt içinde ve yurt dışında birçok katalog ve defilede yer aldı.

Ayazın Sonu Güneş Dizisi'nin Konusu Ne, Nerede Çekiliyor, Oyuncuları Kimler, hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak? Ayazın Sonu Güneş Dizisi'nin Konusu Ne, Nerede Çekiliyor, Oyuncuları Kimler, hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak?

Oyunculuk Kariyeri

Model olarak edindiği popülerlik sayesinde televizyon dünyasına adım atan Mert Öcal, çeşitli dizilerde rol aldı. "Görgüsüzler", "Oyun Bitti", "Asla Unutma", "Nehir", "Doktorlar" ve "Rüyalarda Buluşuruz" gibi dizilerde performansıyla dikkat çekti. En son olarak uzun soluklu polisiye dizisi "Arka Sokaklar"da Tarık karakteriyle ekranlarda boy gösterdi.

Mert Öcal Kiminle Evlendi?

Mert Öcal'ın özel hayatı da kameraların ve izleyicilerin ilgisini çekiyor. Survivor yarışmasından önce sevgilisi Sude Burcu'ya evlilik teklif eden Öcal, bu romantik anı Survivor adasında gerçekleştirmişti. Sude Burcu'nun evlilik teklifine "Evet" yanıtı vermesiyle çift, nişanlanarak ilişkilerine resmiyet kazandırdı. Survivor'dan çıkan birçok yarışmacı çift gibi Mert ve Sude, mutluluklarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaştıkları romantik pozlarla da takipçileriyle paylaşıyor.

Editör: Havva Andırır