Eskişehir'in Akarbaşı Mahallesi Muhtarı Selçuk Yüceland'ın ani ölümü, çevresinde derin bir üzüntü yarattı. Vatandaşlar, "Akarbaşı Mahallesi Muhtarı Selçuk Yüceland neden öldü?" sorusunun yanıtını merak ediyor. İşte konuyla ilgili detaylar...

Selçuk Yüceland'ın Ölüm Sebebi

Akarbaşı Mahallesi Muhtarı Selçuk Yüceland, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Yüceland'ın vefatı, mahalle sakinleri ve sevenleri arasında büyük bir üzüntüye neden oldu.

Odunpazarı Belediye Başkanı'nın Açıklaması

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Akarbaşı Mahallemizin sevilen muhtarı, kıymetli dostumuz Ali Selçuk Yüceland’ı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum. Başımız sağ olsun. Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Kurt'un bu paylaşımı, Selçuk Yüceland'ın ne kadar sevilen bir kişi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Haftada Bir Gün Kapalı! Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Haftada Bir Gün Kapalı!

Cenaze Töreni Detayları

Selçuk Yüceland'ın cenazesi, bugün ikindi namazını müteakiben Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii'nde defnedilecek. Cenaze törenine, ailesi, yakınları ve mahalle sakinlerinin yanı sıra birçok kişi katılması bekleniyor.

Editör: Zeliha YAKUT